Týdenní diář 2013 v kroužkové vazbě

dne . Publikováno v Grafika

NOVĚ S TITULKOU 3D

- oba diáře jsou úplně stejné, rozdíl je jen v titulních stránkách a to pouze v laminaci. Zatímco levnější varianta má "obyčejnou" matnou laminaci, dražší má lesklou laminaci s efektem 3D. Ta grafice dodává hloubkou a efektní pocit plastičnosti. Viz poslední foto.
(dopsáno 8.10.2012)

I letos jsem vytvořila autorský diář. Tím "autorský" myslím, že jsem ho tak nějak od A do Z vykutila opět zcela sama, sama vytiskla a sama svázala. Ovšem nemusíte se bát, že bych ručně ohýbala každý kroužek do vazby a nůžkama kulatila stránky. V tomto ohledu se přece jen spoléhám na profi stroje, jsem už docela vybavená.
Diář teda není jenom 1, vytištěno je jich několik kusů a potom podle zájmu budu tisknout další. Loni mě zájem o diáře docela nadchl, uvidíme jak to bude letos. 
Na diáři jsem opět pracovala průběžně skoro 3 měsíce a letos jsem se trochu více zaměřila na praktickou stránku. V diáři nejsou žádné volné obrázky, ale o to víc je tam praktických kalendárii a míst na poznámky. Diář je i trošku menší - 130 x 195 mm a má vnější rohy zakulacené, což je z hlediska častého obrácení listů taky plus. Týdenní kalendárium je i s podtisky černobílé, další listy většinou barevné.

Diář s matnou laminaci
Diář s laminaci 3D 

Více foto v galerii po kliku na kterýkoli obrázek.

Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image.