Týdenní diář 2013 v kroužkové vazbě

dne . Publikováno v Grafika

NOVĚ S TITULKOU 3D

- oba diáře jsou úplně stejné, rozdíl je jen v titulních stránkách a to pouze v laminaci. Zatímco levnější varianta má "obyčejnou" matnou laminaci, dražší má lesklou laminaci s efektem 3D. Ta grafice dodává hloubkou a efektní pocit plastičnosti. Viz poslední foto.
(dopsáno 8.10.2012)

I letos jsem vytvořila autorský diář. Tím "autorský" myslím, že jsem ho tak nějak od A do Z vykutila opět zcela sama, sama vytiskla a sama svázala. Ovšem nemusíte se bát, že bych ručně ohýbala každý kroužek do vazby a nůžkama kulatila stránky. V tomto ohledu se přece jen spoléhám na profi stroje, jsem už docela vybavená.
Diář teda není jenom 1, vytištěno je jich několik kusů a potom podle zájmu budu tisknout další. Loni mě zájem o diáře docela nadchl, uvidíme jak to bude letos. 
Na diáři jsem opět pracovala průběžně skoro 3 měsíce a letos jsem se trochu více zaměřila na praktickou stránku. V diáři nejsou žádné volné obrázky, ale o to víc je tam praktických kalendárii a míst na poznámky. Diář je i trošku menší - 130 x 195 mm a má vnější rohy zakulacené, což je z hlediska častého obrácení listů taky plus. Týdenní kalendárium je i s podtisky černobílé, další listy většinou barevné.

Diář s matnou laminaci
Diář s laminaci 3D 

Více foto v galerii po kliku na kterýkoli obrázek.

Týdenní diář 2013 Týdenní diář 2013 Týdenní diář 2013 Verze s 3D efektem na titulce