Svatební oznámení, pozvánky, novoročenky a další

Napsal Pavlína Schottnerová dne . Publikováno v Informace

Trochu textu na úvod...

Jmenuji se Pavlína Schottnerová, jsem grafička, příležitostná ilustrátorka a kreslířka, občasná výtvarná experimentátorka a žena v nejlepších letech - kulantně řečeno.

Tento web je věnovaný převážně mým koníčkům.

Tj. koni č. 1 - mé práci, kterou je kresba, malba, ilustrace, grafika a hlavně tvorba svatebních oznámení, novoročenek, kalendářů, pozvánek a jiných obdobných málonakladových tiskovin.

U návrhů využívám vlastní fotografie a kresby. Pokud je někde ve větší míře použitý i jiný zdroj, je to u návrhu uvedeno.

Některé hotové realizace jsou k vidění v galerii.
Pro ucelenou aktuální nabídku s možností objednání zboží přejděte na www.pozvankydoschranky.cz

Kůň č. 2 jsou túry, výlety, výšlapy - k vidění a počtení převážně v blogu a galerii. V poslední době toto mé hobby dostává docela na frak. Ale bacha, na Vánoce jsem dostala nové trekové hole, takže: "Kopce pozor! Pěkně Vás brzo popíchám."

Děkuji za Vaší návštěvu.

 

 

Informace návštěvníkům webu

Napsal Pavlína Schottnerová dne . Publikováno v Informace

Pozvánky, svatební oznámení

Vážení návštěvníci,

web v této podobě byl vypuštěn do světa  24. 1. 2014.

Celou nabídku pozvánek, svatebních oznámení a dalších drobností z mé dílny najdete na
www.pozvankydoschranky.cz

Výběr z pozvánek i svatebních oznámení je vidění i zde v galerii.

Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image.

Vzhledem k tomu, že tento web funguje na jiných základech než předchozí verze, nemusí být všechny odkazy ve starších článcích a galeriích (do roku 2013 včetně), které jsou i nadále zobrazovány, plně funkční.

Pavlína Schottnerová

Pár řádků o mně

Napsal Pavlína Schottnerová dne . Publikováno v Obchod

Ahoj všem, kdo jste se proklikali na moje stránky...

Paulina

...a máte v úmyslu tu chvíli pobýt. Jmenuji se Pavlína Schottnerová. Všelijakému výtvarnému tvoření se věnuji od té doby, co jsem udržela štětec a nůžky v ruce. Což už je poměrně dávno, narodila jsem se v roce 1965.
V pubertě jsem dostala od otce Flexaretu a přibylo ještě focení i s vyvoláváním fotek. Nemám žádné speciální výtvarné vzdělání mimo dětskou docházku do LŠU. Absolvovala jsem stavební průmyslovku.

 

slepice

Již v batolecím věku si síla mého intelektu žádala pečlivý výběr přátel.

Souhra šťastných náhod zavinila, že neprojektuju baráky, ale živím se od roku 1992 jako grafička. Tehdy o nějaké reklamní grafice málokdo slyšel, internetem jsme byli taky nepoznamenaní a umělecké školy nechrlily stovky grafiků s maturitou ročně. Zpočátků to bylo tedy zaměstnání velice dobrodružné. Mé nadšení neznalo konce pracovní doby. Ale už od roku 1994 jsme na volné noze (s jednou čtyřletou vyjímkou).

Ale jak se praví v bibli, všechno má svůj čas. A abych se jen nehrbila za pracovním stolem vyrážíme občasně s manželem (nejen) na toulky do okolí Ostravy, túry po Beskydech a párkrát do roka i někam dále. Ale krom výtvarna a tělodušeočistných pochodů mám i jiné srdeční záležitosti - například časná rána na zahradě, hudbu a texty Roberta Křesťana, skupinu Jethro Tull, Mrtvého muže od Jarmusche, nesnáším zbytečné zdrobnělinky a dušenou mrkvičku. Ale ono se to pořád všechno trochu mění... jen ta mrkev je věčná.

Díky za návštěvu.

 

výtvarné tvoření