Pozvánky s přívazkem

Napsal Pavlína Schottnerová dne . Publikováno v Pozvánky

Pozvánky s přívazkem letos v létě frčely. Tedy aspoň oproti předchozímu obobí. Přeci jen jsou dražší, takže nepatří k nejobjednávanějším.
Jsou ale jedny z mála (možná i jediné), které si můžete objednat v minimálním počtu 5 kusů.
(U ostatních je minimum většinou 10 ks).

Bohužel si povětšinou vzpomenu, že jsem si chtěla zakázku vyfotit, až už je zabalená pro odeslání.
Tak u těchto (níže) mi to docvaklo dříve.

Jabloňová pozvánka s přívazkem a červeným lýkem

Jabloňová pozvánka s přívazkem

Podzimní pozvánky s přívazkem

Tohle bude silná káva!

Napsal Pavlína Schottnerová dne . Publikováno v Pozvánky

Původní pozvánky "Tohle bude silná káva!" jsem stáhla z prodeje. Stávalo se mi totiž, že jsem byla zákazníky tázána, zda je na obrázku opravdu káva a jestli náhodou není ten servis v čem je podávána čajový? A to mě nachytali na hruškách, protože to jsem nevěděla. Vůbec netuším čím se liší čajová souprava od soupravy kávové? Do prvního dotazu mě ani nenapadlo, že je v tom snad nějaký rozdíl? (Nemyslím teď zcela jasně identifikovatelnou čajovou konvici se sítkem či klasickou čajovou sadu - ty umím snad přiřadit k správnému nápoji i já.) Ovšem zahlodal ve mě červ pochybnosti a pozvánku jsem změnila. Z původní zůstalo jen vyznění
s heslem.

Šálek s kávou je graficky vytvořen "z ničeho", mlýnek jsem si půjčila z rodinného muzea (ale poněkud upravila)
a dřišťál nam roste u plotu a takto kvetl loni.

Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image.

Jabloňové pozvánky, jmenovky a menukarty

Napsal Pavlína Schottnerová dne . Publikováno v Pozvánky

Miluji papír, ale to už se asi opakuji. Ráda ho stříhám, lepím, řežu, ohýbám a tak dále. Taky ráda otvírám knihy, přání a možná i pozvánky. Čekám, čím budu překvapena. 

A tak jsem si udělala radost výrobou Jabloňové pozvánky s přívazkem. Přivázána kartička kryje nadpis Srdečně Vás zvu na oslavu narozenin a zároveň je oslovením pozvaného hosta. I s ukrytým textem dává obsah smysl - takže je to vlastně takový dvojsmyslný malý vtípek. Aspoň já teda měla takový záměr.

Jabloňová s přívazkem je dražší než běžné pozvánky, s její výrobou je taky podstatně více práce než s běžnou pozvánkou, ale výsledek stojí za to.

Motiv jabloňových květů je už starší, použila jsem ho na úplně prvním svatebním oznámení, které jsem vyráběla. Shodou okolností to byla taky moje první eshopní objednávka. Ale není přece nutné, aby byl jen na oznámení. Stejně jabloňová může být i pozvánka.

Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image. 

Jarní tiskové doplňky ke slavnostní tabuli

Napsal Pavlína Schottnerová dne . Publikováno v Pozvánky

Jen co jsem do nabídky přidala více druhů jmenovek, zvedla se po nich poptávka. Za běhu se stále přiučuji a to je mimo jiné to, co mě na této práci baví.

Možná byste ocenili i více doplňkových tiskovin k jednotlivým pozvánkám a svatebním oznámením, kterými doladíte vaši slavnostní tabuli. Dnes malá ukázka, na rozšíření nabídky ve volném čase pracuji.

Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image.

Narozeninové pozvánky II

Napsal Pavlína Schottnerová dne . Publikováno v Pozvánky

Nabídka mých narozeninových pozvánek je určena těm z Vás, kteří chtějí dát oslavě svých narozenin slavnostnější formu.

Pozvánku si můžete vytvořit i sami, ale pokud nejste příliš kreativní, nechce se Vám nad motivem dumat a ve finále ještě zajišťovat kvalitní tisk, můžete si prohlédnout mou nabídku a možná zjistíte, že jeden z Vašich narozeninových kamenů Vám spadl ze srdce.

Ceny se snažím držet na oboustranně přijatelné úrovni - tzn., že nepracuji zadarmo a Vás pozvánky taky nepřivedou na buben. I když uznáván, že tištěná pozvánka je i vzhledem k ceně poštovních známek takový malý luxus. Ale o to taky možná, mimo jiné, jde...

Pozvánky sama tisknu na kvalitním tiskovém stroji a hotové Vám zašlu doporučeně poštou.

Pokud máte srdce ekologa a chcete šetřit lesy a svou kapsu, můžete vybranou pozvánku zasílat e-mailem. E-pozvánka je opravdu jen pro zasílání mailem a není určená k tisku. Je zpracována v nížším rozlišení, které umožńuje  její bezproblémové rozesílání (malá velikost souboru), ale je dostatečné pro zobrazování na monitoru.

Jste-li již dostatečně navnaděni k tomu prohlídnout si nabídku vzorů, můžete přejít zde.

Těším se na případnou spolupráci.

Některé pozvánky jsou k vidění i zde v galerii.

Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image.