Jabloňové pozvánky, jmenovky a menukarty

Napsal Pavlína Schottnerová dne . Publikováno v Pozvánky

Miluji papír, ale to už se asi opakuji. Ráda ho stříhám, lepím, řežu, ohýbám a tak dále. Taky ráda otvírám knihy, přání a možná i pozvánky. Čekám, čím budu překvapena. 

A tak jsem si udělala radost výrobou Jabloňové pozvánky s přívazkem. Přivázána kartička kryje nadpis Srdečně Vás zvu na oslavu narozenin a zároveň je oslovením pozvaného hosta. I s ukrytým textem dává obsah smysl - takže je to vlastně takový dvojsmyslný malý vtípek. Aspoň já teda měla takový záměr.

Jabloňová s přívazkem je dražší než běžné pozvánky, s její výrobou je taky podstatně více práce než s běžnou pozvánkou, ale výsledek stojí za to.

Motiv jabloňových květů je už starší, použila jsem ho na úplně prvním svatebním oznámení, které jsem vyráběla. Shodou okolností to byla taky moje první eshopní objednávka. Ale není přece nutné, aby byl jen na oznámení. Stejně jabloňová může být i pozvánka.

Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image. Sorry, you have not enough rights to view this image.