Papírové samolepky na eshopu

dne .

Přidala jsem a stále ještě přidávám nové vzory samolepek. Vhodné na ozdobu papírových projektů, do diářů, na obálky a podobně

Po kliknutí na obrázek se dostanete do eshopu.

ozdobné papírové samolepky

Pár řádků o mně

dne .

Ahoj všem, kdo jste se proklikali na moje stránky...

Paulina

...a máte v úmyslu tu chvíli pobýt. Jmenuji se Pavlína Schottnerová. Všelijakému výtvarnému tvoření se věnuji od té doby, co jsem udržela štětec a nůžky v ruce. Což už je poměrně dávno, narodila jsem se v roce 1965.
V pubertě jsem dostala od otce Flexaretu a přibylo ještě focení i s vyvoláváním fotek. Nemám žádné speciální výtvarné vzdělání mimo dětskou docházku do LŠU. Absolvovala jsem stavební průmyslovku.

 

slepice

Již v batolecím věku si síla mého intelektu žádala pečlivý výběr přátel.

Souhra šťastných náhod zavinila, že neprojektuju baráky, ale živím se od roku 1992 jako grafička. Tehdy o nějaké reklamní grafice málokdo slyšel, internetem jsme byli taky nepoznamenaní a umělecké školy nechrlily stovky grafiků s maturitou ročně. Zpočátků to bylo tedy zaměstnání velice dobrodružné. Mé nadšení neznalo konce pracovní doby. Ale už od roku 1994 jsme na volné noze (s jednou čtyřletou vyjímkou).

Ale jak se praví v bibli, všechno má svůj čas. A abych se jen nehrbila za pracovním stolem vyrážíme občasně s manželem (nejen) na toulky do okolí Ostravy, túry po Beskydech a párkrát do roka i někam dále. Ale krom výtvarna a tělodušeočistných pochodů mám i jiné srdeční záležitosti - například časná rána na zahradě, hudbu a texty Roberta Křesťana, skupinu Jethro Tull, Mrtvého muže od Jarmusche, nesnáším zbytečné zdrobnělinky a dušenou mrkvičku. Ale ono se to pořád všechno trochu mění... jen ta mrkev je věčná.

Díky za návštěvu.

 

výtvarné tvoření