Svatební oznámení Aquarel

dne .

Prosila jsem v prosinci Ježíška, aby mi přinesl pod stromek aquarelové pastelky. Pro jistotu jsem mu poslala psaní mailem i s aktivními odkazy na konkrétní zboží. Vůbec by mě totiž nepotěšil, kdyby mi doručil stejné pastelky, jako už vlastním. (Ano, mám již několikery, ale snesla bych ještě další a další.)

Pastelky (ty správné) jsem tedy dostala a celou vánoční dovolenou jsem promalovala. Vyrobila jsem hromady obrázků, převážně kytek, s tím, že budu mít bohatý základ k dalšímu zpracování. Ale jak jsem tak zpracovávala, dobrala jsem se k něčemu úplně jinému, než jsem původně zamýšlela. Něco z aquarelu to v sobě teda má, ale pastelky na tom podíl neměly.

Vytvořila jsem svatební oznámení důmyslně nazvané Aquarel. Základ je aquarelový flek a na něm bílý motiv srdce. Motiv jsem použila před pár lety na svatební oznámení Dokola, ale to se mi časem znelíbilo, tak jsem ho z nabídky stáhla. Pérovka srdce se mi ovšem líbí pořád. Oznámení je jednoduché, žádné složitosti.
Se stejným motivem jsou vyrobeny i pozvánky ke stolu, menu (lze použít na harmonogram), jmenovky a visačky na láhve. V pěti barvách.

Svatební oznámení Aquarel modré

Svatební oznámení Aquarel červené

Svatební oznámení Aquarel oranžovohnědé